Zaregistrujte se a čerpejte výhody

Zaregistrujte se a čerpejte výhody

S registrací získáváte jako poděkování 100 % slevu ze servisního poplatku k druhé libovolné letence. 

 

Jste sekretářka, asistentka, office manažerka? Objednáváte letenky pro svého šéfa nebo kolegy a nic z toho nemáte? Jste sales manager, key account manager, ředitel nebo majitel společnosti a objednáváte si letenky sám? Jste učitel, vedoucí týmu nebo trenér a objednáváte letenky pro své žáky nebo svěřence?

Nezáleží na tom, kdo jste, z jakého důvodu a pro koho letenky objednáváte. Registrujte se a čerpejte výhody s každou objednanou letenkou nebo cestovní službou. Naše odměny potěší nejen vás, ale můžete udělat radost i svým blízkým.

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT 

Již za 10 objednaných letenek získáte zdarma 2 vstupenky do kin sítě Cinestar.

Již za 50 objednaných letenek získáte zdarma voucher v hodnotě 1200 Kč na konzumaci v síti restaurací Ambi nebo Sushi Point.

Již za 100 objednaných letenek získate zdarma letenku na nákupy do Londýna, Paříže nebo Milána.


A NEBO SBÍREJTE BODY

Z každé letenky získáte 5 % hodnoty servisního poplatku. Například za servisní poplatek 600 Kč získáte 30 bodů (1bod = 1 Kč).

Z každé objednané cestovní služby pak 1 % celkové hodnoty.

Tyto body můžete libovolně měnit za odměny z naší nabídky nebo využít jako slevu na nákup letenek, zájezdu, ubytování či jakékoli další cestovní služby z našeho portfolia nebo je vyměňte za Tesco nebo Sodexo vouchery v hodnotě 500 Kč.

 

Vyplňte registrační formulář a čerpejte výhody.