Naše služby

S čím vám pomůžeme

Naším úkolem je zajistit, abyste se do vybraného cíle dostali včas, pohodlně, bezpečně, a to za co nejlepší možnou cenu. Z nepřeberného množství letenek a nabídek vybereme tu pravou.

Dosáhnout toho vyžaduje značné zkušenosti a dokonalou znalost problematiky. My máme obojí. 

Hlavní důraz klademe na osobní přístup ke každému klientovi. Dle vašich preferencí a požadavků vybereme tu variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud se na cestě dostanete do potíží, jsme připraveni vám okamžitě pomoci a najít řešení. S námi nikdy neletíte sami.

Chcete starosti se zařizováním dalších záležitostí, spojených s cestou, úplně hodit za hlavu? Rádi zajistíme letenky, ale i doplňkové služby jako vyřízení víz, pojištění, ubytování či pronájem vozidla.

více
Letenky

Je mnoho druhů letenek, stejně jako je mnoho různých typů cestujících. Jsou letenky individualní nebo skupinové, economy, economy premium, business class nebo dokonce first class, letenky nízkonakladových společností, letenky charterových společností. Jsou různé typy letadel a samozřejmě mnoho leteckých společností, z nichž každá má jiné podmínky na všechny možné oblasti, které se cestování s nimi pojí. 

A pak jsou to ceny. Pro vetšinu cestujících je to ten nejpodstatnější ukazatel toho, zda a s kým poletí, případně od koho si koupí letenku. Pochopitelně, na letence lze jistě ušetřit spoustu peněz. Cena letenky často rozhoduje o tom, zda se cesta uskuteční nebo ne. Celková cena letenky se skládá z ceny letenky, letištních poplatků a servisních (manipulačních) poplatků.

Kdo se v tom má vyznat? Pro nás samotné je to často nové, protože se podmínky rychle mění. Někdo šetří na servisních poplatcích agentury a přitom jen dobře odměněná práce motivuje vašeho letenkáře, aby vám našel a nakonec třeba ušetřil tisíce korun na vaší cestě. Ceny letenek pro vás optimalizujeme. Hledáme, zda se neuvolnila nižší knihovací třída, což se běžně stává tím, jak lidé rezervují a následně ruší své rezervace.

Většinou jen profesionál ví, kde hledat a dokáže zvážit za vás nejvýhodnější varianty cestování, pokud se do této „džungle“ nebudete chtít pustit sami.

více
Ubytování

Dostat se na místo pohodlně a včas je jedna věc, ovšem pokud se zdržíte delší dobu, bez kvalitního ubytování se neobejdete. Máme v tomto směru bohaté zkušenosti a můžeme zařídit ubytování přesně podle vašich představ. Ať už máte oblíbenou síť hotelů, či je pro vás důležitá lokalita, nebo se vám to jen prostě nechce řešit, klidně to svěřte nám.

Víza

Před cestou je dobré si ověřit, jestli do cílové, ale také tranzitní země nepotřebujete vízum. Je zbytečné kvůli zapomenutému papíru nebo razítku v cestovním pase zůstat trčet někde na letišti. Rádi za vás vízové povinnosti ověříme a pokud si v tomto směru nejste jisti, svěřte i vyřízení víz někomu, kdo se tomu dlouhodobě věnuje a umí v tom chodit. Nám.

více
Pojištění

Asi málokdo by byl tak lehkomyslný, že by vyrazil do ciziny bez odpovídajícího pojištění. Jenže stejně jak jsou odlišné cílové země, tak se může lišit náplň pobytu a tím i rizika, která jsou s tím spojena. Jiné pojištění budete potřebovat na dobrodružné výpravě v Africe a jiné na odborné konferenci v Londýně.

Jelikož jsme již zařizovali pojištění pro cestovatele všech druhů do nejrozličnějších destinací, dokážeme vám kvalifikovaně poradit a zajistit pojištění přesně na míru. Pak si vaši cestu a pobyt můžete v klidu užít a vyvarovat se nepříjemných překvapení.

více
Zapůjčení vozidla

Chcete být na svých cestách nezávislí na místní hromadné dopravě či nespolehlivých taxikářích? Zapůjčte si vlastní vozidlo a budete pány svého času. Spolupracujeme s renomovanými autopůjčovnami, které mají kvalitní vozový park a garantované ceny. Vozidlo vám může být přistaveno hned na cílovém letišti, a to prakticky kdekoliv na světě.

více