Letenky

Letenky

Je mnoho druhů letenek, stejně jako je mnoho různých typů cestujících. Jsou letenky individualní nebo skupinové, economy, economy premium, business class nebo dokonce first class, letenky nízkonakladových společností, letenky charterových společností. Jsou různé typy letadel a samozřejmě mnoho leteckých společností, z nichž každá má jiné podmínky na všechny možné oblasti, které se cestování s nimi pojí. 

A pak jsou to ceny. Pro vetšinu cestujících je to ten nejpodstatnější ukazatel toho, zda a s kým poletí, případně od koho si koupí letenku. Pochopitelně, na letence lze jistě ušetřit spoustu peněz. Cena letenky často rozhoduje o tom, zda se cesta uskuteční nebo ne. Celková cena letenky se skládá z ceny letenky, letištních poplatků a servisních (manipulačních) poplatků.

Kdo se v tom má vyznat? Pro nás samotné je to často nové, protože se podmínky rychle mění. Někdo šetří na servisních poplatcích agentury a přitom jen dobře odměněná práce motivuje vašeho letenkáře, aby vám našel a nakonec třeba ušetřil tisíce korun na vaší cestě. Ceny letenek pro vás optimalizujeme. Hledáme, zda se neuvolnila nižší knihovací třída, což se běžně stává tím, jak lidé rezervují a následně ruší své rezervace.

Většinou jen profesionál ví, kde hledat a dokáže zvážit za vás nejvýhodnější varianty cestování, pokud se do této „džungle“ nebudete chtít pustit sami.

Stačí jen znát cíl cesty, vše ostatní zařídíme za vás.