ProfiAir

Kdo jsme a jak pracujeme

V oboru cestování a prodeje letenek se pohybujeme od roku 1996. Problematiku vyhledávání a rezervace letenek máme tedy opravdu v malíčku.

Jsme zaměřeni především na rezervace a prodej individuálních a skupinových letenek na pravidelných letech po celém světě.

K dalšímu portfoliu patří rovněž letenky nízkonákladových a charterových dopravců, zajištění ubytování, pojištění storna letenky nebo sjednání cestovního pojištění, víza či pronájmu automobilu v zahraničí.

Zcela zásadní je pro nás osobní přístup ke klientovi. Přizpůsobujeme se vašim požadavkům a pracujeme s ohledem na vaše zvyklosti a preference. Můžete si říci, že je tu někdo kdo mě zná, ví, s kým rád létám a kterou leteckou společnost nemůžu ani vystát, ví, že rád létám pokud možno přes noc, abych byl ráno u své rodiny. Ví, že jsem členem věrnostního programu a poctivě vkládá můj osobní pin, ví, že vždy létám s golf bagem a rád sedávám na sedadle 2A. Ví, do které země potřebuji vízum a umí mi ho zajistit. Ví, jakou kategorii vozu mi má pronajmout na letiští a také to, že rád spávám v hotelech řetězce Marriott. 

To vám žádný online vyhledávač nenabídne, my ano. Pracujeme s profily svých klientů, neustále je doplňujeme a snažíme se naše klienty hýčkat.

Kdo se o vás postará

Tomáš Kincl

Po několikaleté praxi v menších cestovních kancelářích jsem získal mezinárodně uznávaný diplom IATA/UFTAA pro letecké specialisty. Rok jsem působil jako Sales Manager Croatia Airlines pro Českou Republiku a poté jsem strávil 5 let jako Branch Manager a Agency Sales Manager v GTS International. Již 6 let pracuji pod obchodní značkou ProfiAir a v lednu 2012 jsem založil ProfiAir Travel s.r.o. Nyní zúročuji své dlouholeté zkušenosti a know-how v každodenním kontaktu s klienty. Já sám jsem vášnivý cestovatel, proto je má práce i můj koníček a to se na jejím výsledku prostě nemůže neprojevit.

Mgr. Věra Vašíčková

Vystudovala jsem arabistiku na filosofické fakultě UK a od roku 1997 pracuji v oblasti cestovního ruchu. V cestovních kancelářích jsem se naučila pečovat o různé typy klientů.  Zajišťovala jsem služby pro firemní a mnohdy velmi náročnou klientelu, soukromé cesty, služby pro účastníky kongresů. Sama aktivně cestuji, vím tedy, jak je důležité mít za zády cestovní agenturu, na kterou se mohu spolehnout. Od ledna 2014 jsem členkou týmu cestovní agentury ProfiAir, kde mohu své zkušenosti uplatnit a dále rozšířit.

Těším se na setkání s vámi.

Jana Machačová

V týmu ProfiAir Travel působím od září 2015, ale mé zkušenosti v oblasti cestovního ruchu začaly již v roce 1997. V době, kdy se letenky vypisovaly ručně a elektronické byly hudbou budoucnosti. Mezi mé nejvýznamnější zaměstnavatele patřil Global Express a především pak Asiana, se svým portálem Letuška.cz, kde jsem působila 11 let na různých pozicích, od řadového prodejce letenek až po vedoucí oddělení korporátních zákazníků. Zkušenosti jsem sbírala nejen u pracovního stolu, ale i na cestách, ať už s batohem na zádech nebo pobytem v luxusních hotelech a ProfiAir Travel je společnost profesionálů, která naprosto splňuje mé představy o místu, kde bych je chtěla zúročit.
Jsem tu pro vás a moc ráda vám pomohu s organizací vašich služebních či soukromých cest po celém světe.

 

Vyplňte poptávkový formulář nebo nás kontaktujte a my se o vás postaráme.