Kdo jsme a jak pracujeme

Kdo jsme a jak pracujeme

V oboru cestování a prodeje letenek se pohybujeme od roku 1996. Problematiku vyhledávání a rezervace letenek máme tedy opravdu v malíčku.

Jsme zaměřeni především na rezervace a prodej individuálních a skupinových letenek na pravidelných letech po celém světě.

K dalšímu portfoliu patří rovněž letenky nízkonákladových a charterových dopravců, zajištění ubytování, pojištění storna letenky nebo sjednání cestovního pojištění, víza či pronájmu automobilu v zahraničí.

Zcela zásadní je pro nás osobní přístup ke klientovi. Přizpůsobujeme se vašim požadavkům a pracujeme s ohledem na vaše zvyklosti a preference. Můžete si říci, že je tu někdo kdo mě zná, ví, s kým rád létám a kterou leteckou společnost nemůžu ani vystát, ví, že rád létám pokud možno přes noc, abych byl ráno u své rodiny. Ví, že jsem členem věrnostního programu a poctivě vkládá můj osobní pin, ví, že vždy létám s golf bagem a rád sedávám na sedadle 2A. Ví, do které země potřebuji vízum a umí mi ho zajistit. Ví, jakou kategorii vozu mi má pronajmout na letiští a také to, že rád spávám v hotelech řetězce Marriott. 

To vám žádný online vyhledávač nenabídne, my ano. Pracujeme s profily svých klientů, neustále je doplňujeme a snažíme se naše klienty hýčkat.